A Life Light Led szalagok 2 év garanciások, fehér nyákra vannak szerelve és minden 5 méteres tekercsen Jack dugó aljzat található, a könnyebb szerelés érdekében! Az új, színes led szalagokat csak 2 éves garanciával és extra erős fénnyel forgalmazzuk, mert az átlagos fényerejű 1 évesnek nagyon gyenge a fényereje!
Nálunk megszűnik a kis fényű, /5050: 8-12 lumen és a tág kelvin /színhőmérséklet/ értékek között mozgó /3000-3500, 6000-6500 kelvin/ led szalag értékesítése! Ez utóbbi azért probléma, mert az 5 méteres tekercsen belül is jelentős színeltérések lehetnek!
Az "E" betűs szalagok tulajdonságai: dupla fényerő, szűk kelvin 2700-2900, 6000-6200, egyszínű chipek 5 méteres tekercsen belül!
5050 60 led "E" 2700/6000 kelvin, 13W, 1020-1190 lumen 360/420 lux, 1390 Ft.
Készleten 70.000 méter led szalag!
10 méter feletti vásárlásnál 10% kedvezmény!
Figyelem! Az olcsó vízálló szalag csúnyán meg fog barnulni, ezáltal használhatatlan lesz, a silány minőségű szilikon réteg miatt és ezért a fénye is megváltozik! Ne vegyenek olcsót!
A megfelelő tapadás érdekében kérjük a led szalagok öntapadós nyákját pluszragasztással megerősíteni!
Néhány / ezek az értékek csak a leddiszkont által forgalmazott szalagokra igazak!/ szalag lux értéke 1 méterről, a teljes táblázatot itt találják: http://leddiszkont.hu/tablazatok.html
Több 5 m-es tekercs vásárlása esetén még a felragasztás előtt ellenőrizzék a színhőmérsékletet! A színeltérés miatti garancia csak hibátlan tekercsekre vonatkozik! Több 5m-es szalag esetén célszerű azonos gyártási dátumot vásárolni.
Az energetikai címke a termékek alatt, az Energetikai címkék letöltése menüpontban található és itt tölthető le: http://leddiszkont.hu/energiacimkek.html
Autóba való szereléshez: túl feszültség védő led szalaghoz:
egyszerűbb: http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=179230
Komolyabb: http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=857474
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!