| Cikkszám | LLSZ24V196L15MMWWEAK |
| Feszültség | DC24V |
| Fogyasztás | 21W |
| Fényáram | 2400 Lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 1000*15x2 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 24 hónap |
Extra erős Led szalag fehér alapon, 196 Led/ méter, 15 mm széles, hideg fehér 6000 kelvin. 5 méteres tekercsben van, méterenként is megvásárolható! Minden chip válogatott, teljesen egyforma színű, csak a leddiszkontban! Ez a Led szalag teljes mértékben kiváltja a T8 fénycsöveket! EXTRA fényerő, 21 W, 2400 lumen! A teljes fényerő elérése érdekében 2,5 méterenként szükséges betáplálni! Ne felejtsen alu sínt is venni /LLLSZASIN2M61703A37MMTEJSZETT/ hozzá vagy valamilyen alu lapot alkalmazni! A garancia csak akkor érvényes, ha valamilyen fém hűtőfelületre szerelik! Ez lehet alusín vagy bármilyen fém! Amennyiben nem így szerelik, akkor a szalag a túlmelegedés miatt nem fogja megélni a 2 évet! Kivitelezőknek csak ezeket ajánlom! Ez a típusú Led szalag flexibilis, 3 Ledenként darabolható, sokoldalú felhasználási területtel! A Led szalag kiválóan alkalmas rejtett világításhoz, reklám világításhoz, konyhapultok, képek, üveg vitrinek, kirakatok megvilágításához! Öntapadós! A tartós /több éves/ tapadás érdekében ajánlott plusz ragasztóval megerősíteni! Csak a 2 év garanciás szalagok nem veszítik el a fényerejüket! Life Light led a garancia 2 év!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✕ | Ez a termékünk sajnos nincs raktáron, kérjük e-mailben érdeklődjön! |
1335 Ft + ÁFA (1695 Ft)
Az akció csak 2026-05-24 és 2026-12-31 között érvényes!
