Led szalag, Led szalag extra fényű, Led 24V termékek,
Led szalag 128 Led/m, 12W, 1800 lumen extra fényerõ, közép fehér fény. Life Light Led, 2 év garancia!
| Cikkszám | LLSZ24V2835128L2EVSWEAK |
| Feszültség | DC24V |
| Fogyasztás | 12W |
| Fényáram | 1800 Lumen |
| Szín | 4000 |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 10mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 24 hónap |
Extra erős fényű Led szalag, 128 Led/ méter, 12W, 1800 lumen, 10 mm széles, közép fehér fény. Ez a típusú Led szalag flexibilis, 3 Ledenként darabolható, sokoldalú felhasználási területtel! A Led szalag kiválóan alkalmas rejtett világításhoz, reklámvilágításhoz, konyhapultok, képek, üveg vitrinek, kirakatok megvilágításához! Öntapadós! A tartós /több éves/ tapadás érdekében ajánlott plusz ragasztóval megerõsíteni! Csak a 2 év garanciás szalagok nem veszítik el a fényerejüket! Kivitelezõknek csak ezeket ajánlom! 40-60%-al nagyobb fényerõ az 1 év garanciásoknál! Life Light led a garancia 2 év!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✕ | Ez a termékünk sajnos nincs raktáron, kérjük e-mailben érdeklődjön! |
1177 Ft + ÁFA (1495 Ft)
Az akció csak 2026-05-20 és 2026-08-31 között érvényes!
