Led szalag, Led szalag extra fényű, Led szalag RGB
RGB Led szalag, 18 led/m, 5050 chip. Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLSZ505018L2EVRGB |
| Feszültség | DC12V |
| Fogyasztás | 4W |
| Fényáram | 100-360 Lumen |
| Fényintenzitás | Beépítheto |
| Szín | RGB |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 1000*10*2 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 24 hónap |
RGB Led szalag fehér alapon, 18 Led/ méter, 10 mm széles, 5050 méretű smd Leddel szerelve. A színek szabályozásához, keveréséhez, vezérléséhez rgb vezérlőt kell vásárolni! /Led szalag vezérlők menüpont: http://leddiszkont.hu/led-szalag-vezerlok/termekek.html/. Ez a típusú Led szalag flexibilis, 3 Ledenként darabolható, sokoldalú felhasználási területtel! A Led szalag kiválóan alkalmas rejtett világításhoz, reklámvilágításhoz, konyhapultok, képek, üveg vitrinek, kirakatok megvilágításához! Öntapadós! A tartós /több éves/ tapadás érdekében ajánlott plusz ragasztóval megerősíteni! Ennél a típusú Led szalagnál csak akkor érünk el maximális fényerőt, ha 5 méterenként megtápláljuk 12 volttal, mivel sok a fogyasztás és a nyák nem enged át annyi wattot! Kérem ezt figyelembe venni! A Life Light Led szalagok tulajdonságai: dupla fényerő, szűk kelvin 2700-2900, 4000-4200, 6000-6200, egyszínű chipek 5 méteres tekercsen belül, fehér nyákra vannak szerelve és minden 5 méteres tekercsen Jack dugó aljzat található! Más forgalmazóknál, mivel nagy a szórás a kelvinnél, akár 1 méteren belül is színeltérés lehet!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✕ | Ez a termékünk sajnos nincs raktáron, kérjük e-mailben érdeklődjön! |
390 Ft + ÁFA (495 Ft)
Az akció csak 2026-05-20 és 2026-12-31 között érvényes!
