| Cikkszám | LLSZ5050C30L2835C30LRGBW |
| Feszültség | DC12V |
| Fogyasztás | 8W |
| Fényáram | 500 lumen |
| Szín | RGBW |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 10x2 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 24 hónap |
RGBW Led szalag, színváltós + meleg fehér fényű led szalag fehér alapon, 60 Led/ méter, 10 mm széles. 2700 kelvin. A különlegessége, hogy az RGB színek mellet képes a meleg fehér színt is előállítani, tehát kettő az egyben! A színek szabályozásához, keveréséhez, vezérléséhez RGBW vezérlőt kell vásárolni! /Led szalag vezérlők menüpont: RGBW Led szalag, színváltós + meleg fehér fényű led szalag fehér alapon, 60 Led/ méter, 10 mm széles. 2700 kelvin. A különlegessége, hogy az RGB színek mellet képes a meleg fehér színt is előállítani, tehát kettő az egyben! A színek szabályozásához, keveréséhez, vezérléséhez RGBW vezérlőt kell vásárolni: /https://leddiszkont.hu/led-szalag-vezerlok/termekek.html?e5=RGBW&from=0&limit=none/. Ez a típusú Led szalag flexibilis, 3 Ledenként darabolható, sokoldalú felhasználási területtel! A Led szalag kiválóan alkalmas rejtett világításhoz, reklámvilágításhoz, konyhapultok, képek, üveg vitrinek, kirakatok megvilágításához! Öntapadós! A tartós /több éves/ tapadás érdekében ajánlott plusz ragasztóval megerősíteni! A Life Light Led szalagok tulajdonságai: dupla fényerő, szűk kelvin 2700-2900, 4000-4200, 6000-6200, egyszínű chipek 5 méteres tekercsen belül, fehér nyákra vannak szerelve és minden 5 méteres tekercsen Jack dugó aljzat található! Más forgalmazóknál, mivel nagy a szórás a kelvinnél, akár 1 méteren belül is színeltérés lehet! Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✕ | Ez a termékünk sajnos nincs raktáron, kérjük e-mailben érdeklődjön! |
1177 Ft + ÁFA (1495 Ft)
Az akció csak 2026-05-24 és 2026-12-31 között érvényes!
