Led karácsonyi fények, Led karácsonyi fények kültérre is, Led kert és terasz fényfüzér, Led Party fények, Led szalag Magic, Led 5V USB-s termékek, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
FAIRY Light Led magic fényfüzér 100 Led. 2db felett -10%. Bluetooth+ távirányító, RGBW, USB csatlakozós, IP65, kültérre is! Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLKFAIRYIP65BTUSB100LDREAM |
| Feszültség | 5V |
| Fogyasztás | 3,6W |
| Szín | RGBW |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 10000 mm |
| Foglalat | USB |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
FAIRY Light Led magic fényfüzér 100 Led, Bluetooth+ távirányító, 5V DC, RGBW, USB csatlakozós, IP65, kültérre is! A betáp USB, tehát nem vízálló, azt fedett helyen kell bedugni a hálózatba! Bluetooth-on keresztül, telefonnal végtelen állítási és programozási lehetőség, akár zenére is villoghat a fény! Kiválóan alkalmas kertekbe, teraszokra, halószobába, nappalikba, ünnepi környezetet teremtve karácsonyi fénynek is tökéletes! Bulikba hangvezérlés esetén több darab is felrakható, egy egész plafont vagy falat is belehet vele borítani és komoly disco fényt kapunk, lásd videó! Betáp vezeték 2 méter, termék hossza 10 méter, fogyasztás 5W. USB csatlakozós, 5V. Bármelyik régi USB / telefon/töltővel működik! Kapható nálunk is USB töltő: LLTUSB1A, LLTUSB4X5V3A. Life Light Led 2 év garancia! 2db felett -10%!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 173 db |
Ár: 6661 Ft + ÁFA (8460 Ft)
Kedvezmények:
5 métertől: 10% kedvezmény! 5995 Ft + ÁFA (7614 Ft)
10 métertől: 15% kedvezmény! 5662 Ft + ÁFA (7191 Ft)
20 métertől: 20% kedvezmény! 5329 Ft + ÁFA (6768 Ft)
5 métertől: 10% kedvezmény! 5995 Ft + ÁFA (7614 Ft)
10 métertől: 15% kedvezmény! 5662 Ft + ÁFA (7191 Ft)
20 métertől: 20% kedvezmény! 5329 Ft + ÁFA (6768 Ft)








