Led spot égő
Led GU10 spot égő 8W, 750 Lumen, 80W izzó helyett, tejes burával. 2700 kelvin, meleg fehér!
| Cikkszám | LLGU10AP8WNFK2700TEJ |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 8W |
| Fényáram | 740 lumen |
| Szín | 2700 kelvin |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 50*50*58 mm |
| Foglalat | GU10 |
| Garancia | 36 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
GU10 8W smd spot égő, 740 lumen, 2700 kelvin, meleg fehér! Nem vibrál a fénye! Tejes, nem átlátszó műanyag burával. Hihetetlen fényerő, normál méretű házban! Ez egy smd led spotégő vagy led fényforrás nem led izzó! Ennek a terméknek garantáltan nem vibrál a fénye / CSAK A LIFE LIGHT LEDEK NEM VIBRÁLNAK!/ és bírja a feszültség ingadozásokat, AC170-265V között működik! Fénye erősebb, mint egy 80W halogén izzóé! Bármelyik spot keretbe/ lámpatestbe belefér! Ne feledjen lámpakeretet és foglalatot is választani! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv mellett, a Letöltés menüpontban! Life Light Led 3 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 1993 db |
Ár: 858 Ft + ÁFA (1090 Ft)
Kedvezmények:
5 darabtól: 10% kedvezmény! 772 Ft + ÁFA (981 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 730 Ft + ÁFA (927 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 687 Ft + ÁFA (872 Ft)
5 darabtól: 10% kedvezmény! 772 Ft + ÁFA (981 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 730 Ft + ÁFA (927 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 687 Ft + ÁFA (872 Ft)
