Led szalag, Led szalag 230V, 1. Magyarországon a legolcsóbb!
230V Led szalag 120 Led/m, 10W, 1030 lumen, 20 centinkként vágható! 3900 kelvin, közép fehér, IP65, vízálló. Egy oldalról 50 méter táplálható be! Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLSZIP65V120L230V20CM4000K |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 10W |
| Fényáram | 1030 lumen |
| Szín | 3900 kelvin |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 1000*12*6 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
230V Led szalag 120 Led/m, 10W, 1030 lumen, 3900 kelvin, közép fehér, IP65 vízálló kivitel, 12mm széles. Rendkívül költséghatékony, kevesebb szerelési anyag kell, mint a sima Led szalaghoz, mivel egy oldalról 50 méter táplálható be, 50 méteres tekercsben forgalmazzuk. Magyarországon csak nálunk, 20 centinkként vágható, így kevesebb a vágási hulladék! Figyelem! Újfajta, biztonságos a csatlakozási lehetőség, beilleszt és rázár, így nem tud azonnal besülni, mint a korábbi 230V szalagok tápja! A betáp csatlakozást utólag vízállóvá kell tenni szilikonnal, ha szükséges a vízállóság! Alkalmas oszlop, korlát, terasz, fatörzs körbe tekeréséhez, folyosókra, eresz alá, rejtett világításnak, reklám, bútor, Alkalmas oszlop, korlát, terasz, fatörzs körbe tekeréséhez, folyosókra, eresz alá, rejtett világításnak, reklám, bútor, karácsonyi, épület és kirakatvilágításhoz! épület és kirakatvilágításhoz! Kapható hozzá táp, toldó, végzáró, rögzítő és dimmeres távirányító is: LLSZ230V15ATAP, LLSZ230VTOLDO, LLSZ230VVEG, LLSZ230VROG, LLSZ230V15ADIM. Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 815 m |
Ár: 1567 Ft + ÁFA (1990 Ft)
Kedvezmények:
5 métertől: 10% kedvezmény! 1410 Ft + ÁFA (1791 Ft)
10 métertől: 15% kedvezmény! 1332 Ft + ÁFA (1692 Ft)
20 métertől: 20% kedvezmény! 1254 Ft + ÁFA (1592 Ft)
5 métertől: 10% kedvezmény! 1410 Ft + ÁFA (1791 Ft)
10 métertől: 15% kedvezmény! 1332 Ft + ÁFA (1692 Ft)
20 métertől: 20% kedvezmény! 1254 Ft + ÁFA (1592 Ft)


