| Cikkszám | LLSZ24V252L20MMSWEAK |
| Feszültség | 24V |
| Fogyasztás | 27W |
| Fényáram | 3100 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 1000*20x2 mm |
| Foglalat | Beépíthető |
| Garancia | 24 hónap |
Extra erős Led szalag fehér alapon, 252 Led/ méter, 20 mm széles, közép fehér 4000 kelvin. 5 méteres tekercsben van, méterenként is megvásárolható! Minden chip válogatott, teljesen egyforma színű, csak a leddiszkontban! Ez a Led szalag teljes mértékben kiváltja a T8 fénycsöveket! EXTRA fényerő, 27 W, 3100 lumen! A teljes fényerő elérése érdekében 2,5 méterenként szükséges betáplálni! Ne felejtsen alu sínt is venni /LLLSZASIN2M61703A37MMTEJSZETT/ hozzá vagy valamilyen alu lapot alkalmazni! A garancia csak akkor érvényes, ha valamilyen fém hűtőfelületre szerelik! Ez lehet alusín vagy bármilyen fém! Amennyiben nem így szerelik, akkor a szalag a túlmelegedés miatt nem fogja megélni a 2 évet! Kivitelezőknek csak ezeket ajánlom! Ez a típusú Led szalag flexibilis, 3 Ledenként darabolható, sokoldalú felhasználási területtel! A Led szalag kiválóan alkalmas rejtett világításhoz, reklám világításhoz, konyhapultok, képek, üveg vitrinek, kirakatok megvilágításához! Öntapadós! A tartós /több éves/ tapadás érdekében ajánlott plusz ragasztóval megerősíteni! Csak a 2 év garanciás szalagok nem veszítik el a fényerejüket! Life Light led a garancia 2 év!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✕ | Ez a termékünk sajnos nincs raktáron, kérjük e-mailben érdeklődjön! |
1571 Ft + ÁFA (1995 Ft)
Az akció csak 2021-02-02 és 2026-12-31 között érvényes!
