Led Tri-proof vízálló ipari lámpa, Led fali és mennyezeti lámpák, Led fénycső T8-T5, Vízálló Ledek,
Por és páramentes LED lámpatest 120 cm, 50W, 5120 lumen, 4000K, közép fehér. Toldható, Led Tri-proof, IP67 vízálló ipari lámpa. Life Light Led 3 év garancia!
| Cikkszám | LVIZ123CM50W83MMIP65SWTOL |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 50W |
| Fényáram | 5120 lumen |
| Szín | 4200 kelvin |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 1230*83*49 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 36 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Por és páramentes LED lámpatest toldható. Led Tri-proof lámpa 50W, IP65, vízálló kivitelű önálló mennyezeti led lámpa, fehér műanyag borítással. Akár 10 darab is egybe toldható! 123 cm, 50W, 5120 lumen, 4200 kelvin, közép fehér. Konyhapult és bútorvilágító lámpának is alkalmas! Falra és mennyezetre is szerelhető! Akár 30.000 óra élettartam! Méretei: 123*83*49mm. Olcsóbb, mint a fénycső + vízálló armatúra együtt! Ráadásul erősebb a fénye is! Az oldal tetején található kis videó az összehasonlításról! Amennyiben nem hiszi, a nagykerben saját szemével is láthatja! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv mellett, a Letöltés menüpontban! Ezt a jegyzőkönyvet csak a Leddiszkont teszi közzé, mert mi a hiteles adatokat írjuk ki a termék adatlapjára és így nincs mit titkolnunk! A Life Light Led Tri-proof lámpáknak nem vibrál a fénye és így nem bántja a szemet! Vékony és igényes kivitele miatt alkalmas üzletekbe, irodákba, garázsokba, üzemekbe, folyosókra, konyhákba, raktárakba, pincékbe. Egyszerűen rögzíthető vagy akár lógatható is és így 1,5 méterrel lejjebb engedhető a mennyezetről ezzel: Led panel függesztő LLPFUG1,5M4DB. Ez a lámpa 185-265V között működik, nem vibrál, nem bántja a szemet! 30.000 óra élettartam! Tehát, ahogy ideje elfelejteni a halogén és fém halogén világításokat, sőt a ledes fénycső+IP-s búra világításokat is! Amíg a halogéneket nem lehet korlátlanul kapcsolgatni és a garancia is minimális rájuk, addig ez bármennyiszer kapcsolható, nem fog tönkre menni! Óvakodjanak a csatos hasonló lámpatestektől, azok rázkódás hatására/ pl. ipari környezetben, autómosóban stb./ széteshetnek, ez egybe van öntve, nem fog szétesni! Life Light Led 3 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 331 db |
Ár: 9441 Ft + ÁFA (11990 Ft)
Kedvezmények:
5 darabtól: 10% kedvezmény! 8497 Ft + ÁFA (10791 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 8025 Ft + ÁFA (10192 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 7553 Ft + ÁFA (9592 Ft)
5 darabtól: 10% kedvezmény! 8497 Ft + ÁFA (10791 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 8025 Ft + ÁFA (10192 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 7553 Ft + ÁFA (9592 Ft)
