Led ufó lámpák, Led fali és mennyezeti lámpák, 1. Magyarországon a legolcsóbb!
Led ufó lámpa 12W, 1200 Lumen, 4000K, közép fehér. Mágneses, de csavarral is rögzíthető!
| Cikkszám | LLUFO12WMAGNESSW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 12W |
| Fényáram | 1200 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 120*120*30 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led ufó lámpa, falon kívüli, 12W, 1200 lumen, 4000 kelvin, közép fehér, mágneses. Méretei: D=110 mm, H=45 mm. Mágneses, de csavarral is rögzíthető! Régebbi ufó lámpa házakba is beszerelhető! Ez a lámpa 185-265V között működik, nem vibrál, nem bántja a szemet! Kiváltható vele egy 100 wattos hagyományos égős mennyezeti vagy oldalfali ufó lámpa! Mellékhelyiségekbe, garázsokba, pincékbe! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Akár 30.000 óra élettartam! Life Light led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 229 db |
Ár: 1567 Ft + ÁFA (1990 Ft)
Kedvezmények:
5 darabtól: 10% kedvezmény! 1410 Ft + ÁFA (1791 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 1332 Ft + ÁFA (1692 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 1254 Ft + ÁFA (1592 Ft)
5 darabtól: 10% kedvezmény! 1410 Ft + ÁFA (1791 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 1332 Ft + ÁFA (1692 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 1254 Ft + ÁFA (1592 Ft)
