Led fénycső T8-T5, G24d Led kompakt fénycső helyett, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
Inesa Led fénycső G24d2 foglalat, 8W, 675 lumen, 4000 kelvin, közép fehér, kiváltja a 13/18W kompakt fénycsövet. Már csak a Lehel utcai üzletben!
| Cikkszám | LLKF8WG24d60069K4000 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 8W |
| Fényáram | 675 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 130° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 35*35*150 mm |
| Foglalat | G24d |
| Garancia | 12 hónap |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led fénycső G24d2 foglalattal, 8W, 675 lumen. A kompakt fénycső halála, kiváltjuk Ledesre! 30W helyett csak 16W! Fillérekért! Mivel csak egyfelé, koncentráltan adja le a fényét, ezért kiváltja a G24d /bármelyik 1-2-3-4 pines bekötésűt!/ 18-23W kompakt fénycsövet! Inesa 2 év garancia!G24d kompakt fénycső 2x13W egy méterről, búra nélkül vagy burával 650/780 lux. Ledes G24d fénycső 2x8W 600/680 lux. Tehát 30W helyett/a táp is fogyaszt 4 wattot! / 16W fogyasztással is elérjük ugyan azt a fényerőt! Mivel a Led csak egyfelé adja le a 1400 lument, ezért kenterbe veri a 1800 lumenes kompakt fénycsövet, mivel az körbe világít! Ráadásul a Led azonnali teljes fényt ad, amíg a kompaktnak kell pár perc, mire magához tér! A régi fénycső armatúra tudja fogadni a Ledet, csak az áramot közvetlenül a foglalatra kell rákötni! Csak 3 perc a csere! Tehát Westend, Tesco, Duna pláza, Aréna pláza és hasonló áruházak, plázák és irodaházak itt az idő a világítás korszerűsítésre és az akár 60% energia megtakarításra! Forgatható, tehát oda világít, ahova akarja! Már csak a Lehel utcai üzletben! Nem küldjük futárral! https://leddiszkont.hu/loportar-akcio.htmlNem küldjük futárral! https://leddiszkont.hu/loportar-akcio.html
Készletinfó
| Teljes készlet | ✕ | Ez a termékünk sajnos nincs raktáron, kérjük e-mailben érdeklődjön! |
393 Ft + ÁFA (499 Ft)
Az akció csak 2026-05-05 és 2026-08-31 között érvényes!



