Led fénycső T8-T5, Led Konyhapult és bútorvilágítás, 1. Magyarországon a legolcsóbb!
T5 bútor- és konyhapult világító kapcsolóval, Led fénycső, 120 cm, 20W, 2400 Lumen, 4000K, közép fehér, toldható, nem vibrál a fénye! Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LT5120CM20W4000KOPKAP |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 20W |
| Fényáram | 2400 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 135° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 1170*22*34 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
A T5 Led fénycsőhöz nem kell külön armatúra, önállóan felszerelhető. 20W, 2400 lumen, 4000 kelvin. Ez a típus kapcsolóval van ellátva. A T5 fénycső 230V-ról működik. Méret: 22*34*1170mm. Szerelési szett mellékelve! A T5 fénycső toldható, akár 10 db is össze illeszthető és akkor szép vonalfényt ad! A Led bútorvilágító kiválóan alkalmas fővilágításnak, konyhapult alá. Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv Letöltés menüpontban! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Gyárakban, ahol forgó gépalkatrészek vannak eleve tilos vibráló fényt alkalmazni, a balesetveszély miatt! Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 814 db |
Ár: 3693 Ft + ÁFA (4690 Ft)
Kedvezmények:
5 darabtól: 10% kedvezmény! 3324 Ft + ÁFA (4221 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 3139 Ft + ÁFA (3987 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 2954 Ft + ÁFA (3752 Ft)
5 darabtól: 10% kedvezmény! 3324 Ft + ÁFA (4221 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 3139 Ft + ÁFA (3987 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 2954 Ft + ÁFA (3752 Ft)
