Led fénycső T8-T5, Led Konyhapult és bútorvilágítás,
T5 bútor- és konyhapult világító, Led fénycső, 120 cm, 20W, 2400 lumen, 4000K, közép fehér, opál búra, toldható, nem vibrál a fénye! Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LT5120CM20W4000KOP |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 20W |
| Fényáram | 2400 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 135° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 1170*22*34 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
A T5 Led fénycsőhöz nem kell külön armatúra, önállóan felszerelhető. 18W, 2400 lumen, 4000 kelvin. A T5 fénycső 230V-ról működik. Szerelési szett mellékelve! Méret: 22*34*1170mm. A T5 fénycső toldható, akár 10 db is össze illeszthető és akkor szép vonalfényt ad! A Led bútorvilágító kiválóan alkalmas fővilágításnak, konyhapult alá! Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv Letöltés menüpontban! Power Factor PF ≥ 94. Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Gyárakban, ahol forgó gépalkatrészek vannak eleve tilos vibráló fényt alkalmazni, a balesetveszély miatt! házilag is felszerelhető, csak áram kell neki, ha nincs otthon dugvilla, akkor ezt is vegye meg hozzá: LLHCSDV2x05mm2KAP +LLSZVAGOIN3OUT3. Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 29 db |
Ár: 3142 Ft + ÁFA (3990 Ft)
Kedvezmények:
5 darabtól: 10% kedvezmény! 2828 Ft + ÁFA (3591 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 2670 Ft + ÁFA (3392 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 2513 Ft + ÁFA (3192 Ft)
5 darabtól: 10% kedvezmény! 2828 Ft + ÁFA (3591 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 2670 Ft + ÁFA (3392 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 2513 Ft + ÁFA (3192 Ft)
