Led ufó lámpák, Led fali és mennyezeti lámpák, Vízálló Ledek, 1. Magyarországon a legolcsóbb!
Led hajólámpa 18W 2360 lumen, IP54 vízálló. 5db felett -10%.4000 kelvin, közép fehér. Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLUFO18WIP54BOATSW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 18W |
| Fényáram | 2360 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 120° |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 195*96*45 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led ufó hajólámpa 18W, 2360 lumen, ovális alakú, IP54 vízálló kivitelű, önálló mennyezeti led lámpa fehér műanyag borítással. Könnyen, házilag is felszerelhető! Ez a lámpa 85-265V között működik, nem vibrál, nem bántja a szemet! Fürdőszobába, vizes helyiségekbe, teraszokra, pincékbe, folyósókra, épületek oldalára, kültérre is kitűnő! Kiváltható vele egy 200 wattos hagyományos égős mennyezeti vagy oldalfali ufó lámpa! Akár 30.000 óra élettartam! Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 764 db |
Ár: 2669 Ft + ÁFA (3390 Ft)
Kedvezmények:
5 darabtól: 10% kedvezmény! 2402 Ft + ÁFA (3051 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 2269 Ft + ÁFA (2882 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 2135 Ft + ÁFA (2712 Ft)
5 darabtól: 10% kedvezmény! 2402 Ft + ÁFA (3051 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 2269 Ft + ÁFA (2882 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 2135 Ft + ÁFA (2712 Ft)

