Led ufó lámpák, Led fali és mennyezeti lámpák, Vízálló Ledek,
Led ufó lámpa, 36W, 3200 Lumen, panelba önálló lámpa E27 foglalattal, 4000K, közép fehér.
| Cikkszám | LLUFO36WIP44KORE27SW |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 36W |
| Fényáram | 3200 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Világítási szög | 180° |
| Védettség | IP44 |
| Méret | 250*250*85 mm |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 12 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led ufó lámpa, falon kívüli, kör alakú önálló lámpa E27 foglalattal. 36W, 4000 kelvin, közép fehér. Kiválóan alkalmas panel WC-be, fürdőbe, konyhába, ahol csak egy E27 foglalat van szerelve! Csak betekeri és már kész is a fényár! Akár be is lógatható ezzel: http://leddiszkont.hu/foglalatok-es-atalakito-adapterek-led-korte-ego/LLFUG2ME27W/adatlap.html Méretei: D=250 mm, H=85 mm. Ez a lámpa 185-265V között működik, nem vibrál, nem bántja a szemet! Kiváltható vele egy 150 wattos hagyományos égős mennyezeti vagy oldalfali ufó lámpa! Akár be is lógatható! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Akár 30.000 óra élettartam! Life Light led 1 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✕ | Ez a termékünk sajnos nincs raktáron, kérjük e-mailben érdeklődjön! |
Ár: 5504 Ft + ÁFA (6990 Ft)
Kedvezmények:
5 darabtól: 10% kedvezmény! 4954 Ft + ÁFA (6291 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 4678 Ft + ÁFA (5942 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 4403 Ft + ÁFA (5592 Ft)
5 darabtól: 10% kedvezmény! 4954 Ft + ÁFA (6291 Ft)
10 darabtól: 15% kedvezmény! 4678 Ft + ÁFA (5942 Ft)
20 darabtól: 20% kedvezmény! 4403 Ft + ÁFA (5592 Ft)
